Paleta h1 i co dalej?

schoellerallibert.com - scho palety (3).jpg

Schoeller Allibert to firma, która kieruje się do wszystkich zainteresowanych pojemnikami i paletami o przeznaczeniu przemysłowym bądź transportowym. Wśród wielu propozycji możemy znaleźć palety plastikowe h1. Czego klienci mogą się spodziewać?

Palety plastikowe h1 firmy Schoeller Allibert – jakość i uniwersalność

Nie ulega wątpliwości, że trudno wyobrazić sobie logistykę bez palet, na których można polegać w każdych okolicznościach. Dlatego też częścią oferty są palety H1. Rozwiązanie to jest zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni, że jest to paleta h1 nowej generacji.

Warto również mieć świadomość tego, że paletę zaprojektowano z myślą o przemyśle mięsnym, spożywczym i handlu detalicznym. Paleta h1 firmy Schoeller Allibert jest lekka, ale zarazem wytrzymała. Gdyby pojawiały się jakieś obawy związane z bezpieczeństwem, dobrze wiedzieć, że również nie ma powodów do niepokoju. O zaletach można jeszcze mówić długo – jedną z największych jest gładka powierzchnia zapewniająca łatwość w utrzymaniu czystości. To priorytet wszędzie tam, gdzie standardy czystości są wyśrubowane.

Dobrze tez spojrzeć na to wszystko z nieco innej perspektywy. Krótko mówiąc, paleta została wyposażona w kratki gwarantujące przepływ powietrza. Tym samym możemy mówić o wentylacji, możliwości schnięcia i szybkim chłodzeniu się towarów. Ryzyko psucia się produktów w związku z wilgocią zredukowane jest do minimum.

Zakup czy wynajem?

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, warto wziąć pod uwagę, że firma Schoeller Allibert stara się odpowiadać na pojawiające oczekiwania. Jest to nowa usługa, ale można przypuszczać, że zostanie na dłużej. Wszystko zależy od tego, jak do oferty podejdą klienci. W końcu najważniejsze jest to, żeby byli oni zadowoleni.

Warto też mieć świadomość tego, że formalnie pojemniki/palety h1 pozostają własnością producenta. Co za tym idzie, wracają do niego, kiedy dochodzi do ustania trwania umowy. W przypadku najmu można usłyszeć o trójstronnych korzyściach. Być może brzmi to dosyć dziwnie, ale przyjrzyjmy się szczegółom – najemca nie ponosi dużego kosztu związanego z zakupem, klienci dbają o elastyczność, natomiast wynajmujący powiększa grono potencjalnych zainteresowanych. Taka jest rzeczywistość. Jeśli potrzeba więcej informacji, wystarczy skontaktować się z firmą (dane kontaktowe są na stronie działalności).