Czym jest kriolipoliza?

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to świetny, nowoczesny i bezinwazyjny zabieg, który mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dobrze jest zatem bliżej poznać zalety tego rodzaju zabiegu, który jest coraz częściej wykonywany w medycynie estetycznej.

Czemu warto korzystać z kriolipolizy?

Przede wszystkim dlatego, że można bez żadnego bólu zamrozić komórki tłuszczowe, które obumierają i dzięki temu są szybko widoczne efekty po zabiegu. Dobrze jest też wspomnieć, że kriolipoliza jest robiona w specjalnych klinikach przez lekarzy specjalistów lub kosmetologów, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania kriolipolizy?

Do tego zabiegu mogą się zgłaszać kobiety, które obecnie nie są w ciąży, nie karmią piersią i nie mają miesiączki. Dobrze jest też, by zabiegu unikały osoby, które mają problemy z nerkami, wątrobą oraz są cukrzykami. Dlatego też w klinice SAY WOW zawsze przed wykonaniem zabiegu są wykonywane konsultacje medyczne, co więcej, to na konsultacje można się zgłosić też na stronie internetowej https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Czy trzeba wykonywać znieczulenie przed kriolipolizą?

Dzięki temu, że kriolipoliza jest tak bezinwazyjnym i bezbolesnym badaniem, to nie trzeba wcześniej przyjmować żadnych znieczuleń. Co więcej, to podczas zabiegu można się zrelaksować i odpocząć przez przynajmniej trzydzieści minut.

Jakie obszary ciała można poddać kriolipolizie?

Do zabiegu można wybrać praktycznie każdą część ciała. Najpopularniejsze obszary, które są wybierane do kriolipolizy to: brzuch, uda, pośladki, boki, plecy, ramiona, czy także podbródek. Dzięki temu można odtłuścić każdą powierzchnię ciała, która jest najmniej atrakcyjna według pacjenta.

Dobrze jest też wspomnieć, że pierwsza konsultacyjna wizyta jest za darmo, a następne wizyty, na których będą wykonywane zabiegi, zależą od tego, które partie ciała chce się odtłuścić. Ceny mogą zaczynać się od 1449 złotych, a górna granica to 4898 za dwa przyłożenia. Dlatego też warto wcześniej rozplanować na konsultacjach przebieg leczenia tą nieinwazyjną metodą.