Jak przebiega zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym?

Jak przebiega zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym?

Masz dość małych, suchych lub asymetrycznych warg? Dowiedz się więcej na temat zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy szybko i bezproblemowo chcą pozbyć się kompleksów, a także poprawić wygląd twarzy. Warunek jest jeden – należy skorzystać z usług specjalistów medycyny estetycznej. Tylko wtedy można mieć pewność, że efekt końcowy będzie zadowalający.

Ile trwa powiększanie ust?

Powiększanie warg kwasem hialuronowym w SayWOW (https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/) trwa około 30-60 minut. Warto podkreślić, że każdy pacjent wymaga kompleksowej opieki. Wstrzykniecie preparatu trwa zaledwie kilka sekund, jednak konieczne jest przeprowadzenie profesjonalnego modelowania. Nie można również zapomnieć o procedurach, które muszą zostać zrealizowane przed i po zabiegu.

Prawdą jest, że aplikacja kwasu hialuronowego wywołuje pewien dyskomfort, jednak jest on krótkotrwały. Osoby obawiające się silnych dolegliwości bólowych mogą skorzystać ze znieczulenia.

Jak wyglądają usta po wstrzyknięciu kwasu?

Eksperci z saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ podkreślają, że efekt powiększenia ust kwasem uzyskiwany jest natychmiastowo, jednak nie jest to finalny wynik zabiegu. Bezpośrednio po aplikacji preparatu wargi są opuchnięte oraz pokryte małymi siniakami i krwiakami. Nie trzeba jednak się martwić, ponieważ w ciągu kilku dni nieprzyjemne dolegliwości przemijają.

Bardzo ważne jest właściwe postępowanie po zabiegu. Przede wszystkim należy maksymalnie ograniczyć dotykanie ust, tak aby zmniejszyć ryzyko przemieszczania się kwasu. Konieczne jest zrezygnowanie z makijażu, wizyt w saunie, opalania. Lepiej zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego oraz spożywania gorących potraw i płynów.

Czy zabieg powiększania ust trzeba powtarzać?

Fachowcy z saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ uczulają na to, że zabieg powiększania ust powinien być powtarzany raz na kilka miesięcy. Dlaczego? Przede wszystkim dla podtrzymania efektu. Kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłanianiu.