Jakie fryzury będą modne w sezonie 2019?

Moda zmienia się rok za rokiem i jeśli chcemy iść z nią w parze, musimy się do niej dostosować. Nie znaczy to, że musimy co rok zmieniać swoje ulubione fryzury, ale podążając za modą mamy możliwość wzięcia dla siebie wiele korzyści, jakie niesie z sobą zmieniająca się moda. Da się to zrobić bez kłopotu, zwłaszcza że styliści i projektanci mody w zakresie stylizacji fryzur nie zostawiają nikogo na lodzie i zawsze pracują też nad tym, aby klasyczne cięcia, które spodobały się gronu klientów, nie zostały pozostawione bez subtelnych zmian, ale z roku  na rok otrzymywały nieco świeżego powiewu. Artykuł ten przybliży trendy na rok 2019 i powie, jak dobrać fryzurę dla siebie.

Trendy na rok 2019

W tym sezonie można, prócz klasycznych, sprawdzonych i popularnych cięć, również doświadczyć czegoś nowego. O tym, jak strzyżą profesjonaliści, mówią takie poradniki jak http://www.agilis.pl/jak-mozna-idealnie-obciac-mezczyznie-wlosy/ i warto z nich dla siebie wyciągnąć coś dobrego. Najbardziej popularne fryzury na sezon 2019 to:

 • zaczes na samuraja,
 • irokez,
 • wygolone boki i mocno postawiona góra,
 • pompadour,
 • pasma zaczesane do tyłu,
 • krótkie i dość mocno wystrzyżone,
 • fryzury dla włosów kręconych,
 • krótkie postrzępione i pozostawione w nieładzie,
 • z przedziałkiem,
 • eleganckie i młodzieżowo wyglądające pasma,
 • stylizacje z włosów długich.

Tak oto widać, że sezon 2029 obfituje w nowości i klasyczne stylizacje z nowoczesnym wydźwiękiem oraz polotem. Są to fryzury, z których osoba niemal w każdym wieku wybierze coś dla siebie, zresztą modele reklamujący wyżej wymienione fryzury wyglądają w nich wręcz oszołamiająco, dlatego warto im się przyjrzeć i wybrać stylizację dla siebie.

Jak dobrać sobie fryzurę?

Aby poprawnie dobrać fryzurę, nie wystarczy tylko powiedzieć sobie, że ta mi się podoba i taką chcę mieć. Owszem, konieczne jest, aby fryzura się podobała, ale to nie wszystko. Liczy się jej dopasowanie do owalu twarzy oraz jakości włosów i ich gęstości. Włosy rzadkie i posiadające prześwity są trudne w niektórych stylizacjach, nawet przy dobraniu fryzury do owalu twarzy. Wówczas powstają pewne problemy, które da się oczywiście rozwiązać, ale często trzeba używać do tego trików fryzjerskich, które potrafi tylko najlepszy fryzjer męski w Poznaniu. Tak więc istnieje kilka kryteriów, po jakich można dobrać dla siebie właściwą fryzurę i trzeba pamiętać, że warto się nad nimi skupić, zwłaszcza kiedy fryzura w diametralny sposób odmieni nasz image.

Czego unikać dobierając fryzurę?

Z pewnością należy unikać pochopnych decyzji, czyli swoją stylizację należy dość głęboko przemyśleć. Każdy dobry fryzjer prócz tego, że strzyże według zaleceń klienta, zwraca również uwagę na to, czy wybrana przez niego fryzura rzeczywiście zapewni mu wygląd, o jakim marzy.

Dobry fryzjer zwróci uwagę na ewentualne, niezauważone przez klienta drobne niedoskonałości twarzy, które mogą przeszkadzać w otrzymaniu idealnego wyglądu fryzury, a także dopasuje ją do rodzaju owalu twarzy.