Kalendarze – rodzaje, trendy

Kalendarze – rodzaje, trendy

Kalendarz to rzecz, która jest człowiekowi potrzebna w wielu sytuacjach, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych, biznesowych. To dzięki niemu możemy sobie planować, co i kiedy zrobimy. Kalendarze mogą być bardzo różne, mogą być małe, duże, ścienne, w formie książki, notesu. Duży wybór kalendarzy znaleźć można na https://dobrekalendarze.pl.

Kalendarze jednodzielne – charakterystyka

Ten typ kalendarzy polecany jest tym osobom, które nie mają zbyt dużej przestrzeni, zbyt wiele miejsca na ścianie. Jest to również najbardziej ekonomiczna wersja kalendarzy dzielonych. Kalendarze jednodzielne składają się z jednego bloczka z 12 kartami, przedstawiającymi kolejno miesiące w roku. Każda karta podzielona jest na trzy części: główna część największa (bieżący miesiąc), dwie mniejsze części to miesiąc wcześniejszy i przyszły.

Jeśli chcemy zakupić kalendarz jednodzielny i go dopasować do swoich preferencji, to na https://dobrekalendarze.pl jest możliwość zamówienia indywidualnego kalendarium na dany rok. Szczególnie polecane jest to dla dużych firm, które współpracują z kontrahentami zagranicznymi.

Kalendarz, jako produkt marketingowy

Wiele firm wykorzystuje kalendarze, jako produkt promocyjny, reklamowy. Bardzo często podczas różnych targów, spotkań są one wręczane potencjalnym klientom, jako upominki, gadżety. Na kalendarzu można zamieścić logo przedsiębiorstwa, podać dane kontaktowe, umieścić adres do sklepu lub strony internetowej. Takie projekty na kalendarzach wykonywane są przez https://dobrekalendarze.pl.

Kalendarze reklamowe mogą być różnego typu. Sprawdzą się tu kalendarze ścienne, biurkowe, notesy, planery itd. Kalendarze, jako produkty promocyjne są świetnym i skutecznym sposobem na reklamę.

Kalendarze przyjazne środowisku – najnowszy trend

Coraz więcej firm na świecie dba o to, żeby ich produkty były ekologiczne lub produkowane w sposób zrównoważony. Na https://dobrekalendarze.pl również o tym pomyślano. Dzięki temu powstała linia eko kalendarzy. Produkty te są wykonane z papieru pozyskanego z recyklingu, a ich wygląd w dużej mierze nawiązuje do natury.